Certyfikat TR (Regulamin Techniczny)
Certyfikat TR (Regulamin Techniczny)  
 
 
O FIRMIE Certyfikacja GOST-R GOST czy jest konieczny
dla mojego produktu ?

Certyfikacja w Rosji
Pytania i Odpowiedzi

KONTAKT
 
Certyfikat TR (Regulamin Techniczny) Certyfikacja w Rosji Certyfikacja GOST-TR
Rosja certyfikat
Zakład Certyfikacji Autoryzowany Przedstawiciel GOSSTANDARTU Rosji. Współpracujemy z GOSSANEPIDNADZOR Rosji, GOSSTROJ Rosji, GOSGORTECHNADZOR Rosji, Ministerstwem Zdrowia Rosji co uprawnia do prowadzenia certyfikacji zgodności z normami GOST-R wyrobów i usług w zakresie:
Certyfikacja GOST TR
Rosjaw Rosji certyfikacja

GOST   Aktualności gost
   

   Pytania i odpowiedzi - Certyfikacja
 
  • Czym jest Certyfikacja GOST-TR

  • Do czego jest potrzebna certyfikacji na terenie Unii Celnej?

  • Certyfikacja obowiązkowa i dobrowolna - czym się różni

  • Jestem producentem mebli biurowych, mamy odbiorcow w Rosji. Czy jest konieczna Certyfikacja na terenie Unii Celnej?
  • Jakie kroki musimy podjąć żeby wykonać Certyfikacja i uzyskać Certyfikat GOST-TR

Więcej pytań - kliknij TU


 
  Treść aktualności
 
W środę w Ułan-Ude odbyły się rozmowy prezydenta Rosji Dimitrija Miedwiediewa i przewodniczącego Korei Północnej Kim Dzong II. Głównym przedmiotem rozmów była budowa gazociągu z Rosji do Korei Południowej, jak poinformowała telewizja RBC-TV.

W Moskwie już nie raz omawiano ten projekt, lecz porozumienie z Kim Dzong II było niezbędne ze względu na przebieg gazociągu przez terytorium Korei Północnej. Bez prawnych gwarancji ze strony Pjongjang inwestowanie tak wielkich pieniędzy w projekt mijałoby się z celem.

Według D. Miedwiediewa, po rozmowach w Ułan-Ude Rosja i Korea Północna porozumiały się w kwestii zmian w projekcie budowy gazociągu, który ma liczyć 1100 km. Powstanie trójstronna komisja, która zajmie się tym projektem.

„Gazociąg będzie mógł przetransportować do 10 mld metrów kwadratowych gazu w ciągu roku. A jeśli będzie popyt to jesteśmy gotowi zwiększyć tę transmisję”- podkreślił rosyjski prezydent . W obecnych czasach Rosja dostarcza LNG do Korei Południowej, jednakże transmisja odbywa się droga morską, co jest drogie i niebezpieczne. Budowa gazociągu będzie dogodna z ekonomicznego punktu widzenia tak dla Pjongjang, jak i dla Seulu. Rosja wyraziła wdzięczność za tak przygotowany projekt oraz za stabilizację sytuacji na Półwyspie Koreańskim i przewiduje szybszy rozwój regionu dalekiego Wschodu. Dodajmy, że w porządku spotkania D. Miedwiediewa i Kim Dong znalazły się również punkty dotyczące umocnienia dialogu politycznego, rozszerzenia humanitarnych i międzyregionalnych kontaktów czy wznowienia sześciostronnych rozmów na temat rozwiązania kwestii nuklearnej na Półwyspie Koreańskim.

 
 
 

 
  Certyfikacja GOST-TR
strona główna | certyfikacja w Rosji | Certyfikaty Unii Celnej | o nas
Copyright © 2012 gost tr