Certyfikat TR (Regulamin Techniczny)
Certyfikat TR (Regulamin Techniczny)  
 
 
O FIRMIE Certyfikacja GOST-R GOST czy jest konieczny
dla mojego produktu ?

Certyfikacja w Rosji
Pytania i Odpowiedzi

KONTAKT
 
Certyfikat TR (Regulamin Techniczny) Certyfikacja w Rosji Certyfikacja GOST-TR
Rosja certyfikat
Zakład Certyfikacji Autoryzowany Przedstawiciel GOSSTANDARTU Rosji. Współpracujemy z GOSSANEPIDNADZOR Rosji, GOSSTROJ Rosji, GOSGORTECHNADZOR Rosji, Ministerstwem Zdrowia Rosji co uprawnia do prowadzenia certyfikacji zgodności z normami GOST-R wyrobów i usług w zakresie:
Certyfikacja GOST TR
Rosjaw Rosji certyfikacja

GOST   Aktualności gost
   

   Pytania i odpowiedzi - Certyfikacja
 
  • Czym jest Certyfikacja GOST-TR

  • Do czego jest potrzebna certyfikacji na terenie Unii Celnej?

  • Certyfikacja obowiązkowa i dobrowolna - czym się różni

  • Jestem producentem mebli biurowych, mamy odbiorcow w Rosji. Czy jest konieczna Certyfikacja na terenie Unii Celnej?
  • Jakie kroki musimy podjąć żeby wykonać Certyfikacja i uzyskać Certyfikat GOST-TR

Więcej pytań - kliknij TU


 
  Treść aktualności
 
Rosja: Rosselkhoznadzor od 11 lutego planuje zabronić dostarczenia zamrożonego mięsa i mięsnej produkcji z USA. Przyczyną jest wykorzystywanie przez hodowców trzody i bydła stymulatora wzrostu – raktopaminu. Od 4 lutego może być wstrzymany import mięsa. „Ponieważ naruszenia trwają i my dalej identyfikujemy raktopamin w dostarczanym mięsie z USA, planujemy od 11 lutego wprowadzić ograniczenia na import tej produkcji”, - oświadczył shef Rosselkhoznadzoru Siergiej Dankvert.

Według niego, mimo wielokrotnych próśb Rosselkhoznadzoru USA faktycznie odmówił realizacji rosyjskich norm i wymagań na dostawy mięsa i produktów mięsnych.

„Więc ograniczenie jest niezbędnym środkiem”, - dodał. Dankvert powiedział, że planuje zorganizować spotkanie w czwartek z operatorami rosyjskiego mięsnego rynku w celu omówienia sytuacji i znalezienia sposobów minimalizacji strat z działalności gospodarczej od skutków tymczasowych ograniczeń, przekazuje „Interfax”. Jak powiadomił Rosselkhoznadzor w środę, laboratoryjny monitoring mięsnej produkcji, którą się wwozi do FR z USA, ujawnił kolejny wypadek stosowania raktopaminu. Ten stymulator jest znaleziony w partii wieprzowiny, wyrobionej przedsiębiorstwem N17D, i w wątrobie wolowej, otrzymanej od firmy N235.

To jest poważne naruszenie wymogów Rosji i Unii Celnej, podkreśla się w zawiadomieniu. Stosowanie raktopaminu w Rosji jest zabronione. Rosselkhoznadzor zawiadomił o tym wypadku służbę bezpieczeństwa i inspekcji żywności USDA.

Wcześniej Rosselkhoznadzor również zamierzał ograniczyć dostaw mięsa i produktów mięsnych z Kanady. Jednak w tym tygodniu Kanadyjska Agencja Inspekcji Żywności (Agencja CFIA) poinformowała, że będzie spełniać wymagania Federacji Rosyjskiej po raktopaminie.

W szczególności, każdej partii wieprzowiny i wołowiny będą towarzyszyć dodatkowe dokumenty, świadczące o braku stymulatora w mięsie i o tym, że produkt jest uzyskany ze zwierząt, do diety których raktopamin nie wchodził.
 
 
 

 
  Certyfikacja GOST-TR
strona główna | certyfikacja w Rosji | Certyfikaty Unii Celnej | o nas
Copyright © 2012 gost tr