Certyfikat TR (Regulamin Techniczny)
Certyfikat TR (Regulamin Techniczny)  
 
 
O FIRMIE Certyfikacja GOST-R GOST czy jest konieczny
dla mojego produktu ?

Certyfikacja w Rosji
Pytania i Odpowiedzi

KONTAKT
 
Certyfikat TR (Regulamin Techniczny) Certyfikacja w Rosji Certyfikacja GOST-TR
Rosja certyfikat
Zakład Certyfikacji Autoryzowany Przedstawiciel GOSSTANDARTU Rosji. Współpracujemy z GOSSANEPIDNADZOR Rosji, GOSSTROJ Rosji, GOSGORTECHNADZOR Rosji, Ministerstwem Zdrowia Rosji co uprawnia do prowadzenia certyfikacji zgodności z normami GOST-R wyrobów i usług w zakresie:
Certyfikacja GOST TR
Rosjaw Rosji certyfikacja

GOST   Aktualności gost
   

   Pytania i odpowiedzi - Certyfikacja
 
  • Czym jest Certyfikacja GOST-TR

  • Do czego jest potrzebna certyfikacji na terenie Unii Celnej?

  • Certyfikacja obowiązkowa i dobrowolna - czym się różni

  • Jestem producentem mebli biurowych, mamy odbiorcow w Rosji. Czy jest konieczna Certyfikacja na terenie Unii Celnej?
  • Jakie kroki musimy podjąć żeby wykonać Certyfikacja i uzyskać Certyfikat GOST-TR

Więcej pytań - kliknij TU


 
  Treść aktualności
 
13 czerwca na oficjalnej stronie Europejskiej Komisji Gospodarczej opublikowano decyzję № 126, zgodnie z którą zmieniają się listy poszczególnych typów produktów, które zgodnie z przepisami technicznych Unii Celnej wymagają złożenia jednego z dokumentów, potwierdzających zgodność z normami.

W szczególności zmiany dotyczą odzieży ochronnej i urządzeń niskonapięciowych, które powinny spełniać normy przepisów technicznych „O bezpieczeństwie odzieży ochronnej” oraz „O bezpieczeństwie urządzeń niskonapięciowych”, obowiązujących na terenie UC odpowiednio od 1 czerwca 2012 r. i od 15 lutego 2013 r. Tak więc od 13 lipca 2013 r. (decyzja wchodzi w życie po 30 dniach od momentu opublikowania) w pozycji „tarcze ochronne na twarz” i „okulary ochronne” powinien znajdować się inny kod taryfy celnej – „9004 90 900 0”. Inny kod („8544 49 950 1” i „8544 49 950 9”) przysługuje także kablom, drutom i przewodom.

Poza tym członkowie posiedzenia postanowili zmienić decyzję Komisji Unii Celnej „O klasyfikatorach używanych do wypełniania deklaracji celnej” oraz „Instrukcję w sprawie procedury statystyk celnych, handlu zagranicznego i wzajemnych statystyk handlu pomiędzy członkami UC” (decyzja №127).

Podczas posiedzenia Kolegium EKG analizowano także: - projekt decyzji Rady EKG w sprawie zmian rozporządzenia dotyczącego kontroli fitosanitarnej na granicy celnej UC;
- zmiany w składzie grupy roboczej w sprawie projektu porozumienia o wspólnych zasadach i przepisach, dotyczących obrotu wyrobami medycznymi na terenie EOG i UC;
- projekt protokołu wnoszącego zmiany do porozumienia o wspólnych zasadach i przepisach, dotyczących wsparcia rolnictwa itd.
 
 
 

 
  Certyfikacja GOST-TR
strona główna | certyfikacja w Rosji | Certyfikaty Unii Celnej | o nas
Copyright © 2012 gost tr